درباره ما 2

رشته های هنری ای که در مکتب مهر برگزار می شود:

  • هنرهای نمایشی
  • موسیقی
  • هنرهای تجسمی
  • ادبیات
  • معماری
  • عکاسی
  • هنرهای دیجیتال

به مکتب مهر ما خوش آمدید!

مکتب مهر توسط جمعی از اعضا و هنرمندان حوزه هنری تاسیس شد.

 هدف مکتب مهر ایجاد بستری برای تبدیل شدن افراد به هنرمندانی حرفه ای است. رشته های هنری مکتب مهر شامل هنرهای تجسمی، هنرهای نمایشی، موسیقی، ادبیات، معماری و عکاسی می باشد.

 این کار با سه ابزار آموزش(آنلاین، آفلاین و حضوری)، شبکه سازی و حمایت های مادی و معنوی صورت می گیرد.

1. آموزش

 آموزش های مکتب مهر به سه شکل آنلاین، آنلاین و حضوری انجام می شود. این دوره‌ها توسط هنرمندان آن رشته، که سابقه تدریس دارند ارائه می گردد.

آموزش های آفلاین

 این آموزش ها بیشتر شامل دوره های مقدماتی رشته های هنری می باشد. این دوره برای کسانی است که می خواهند در یک چارچوب آکادمیک و اولیه با رشته ها آشنا شوند.

 کیفیت بالای دوره و مناسب بودن قیمت آن برای دسترسی همه، از ویژگی های این دوره هاست. شما می توانید در هر لحظه و هر مکان و به صورت آفلاین یا آنلاین به دوره ها دسترسی داشته باشید.

 هزینه مصرف اینترنت نیز نیم بها می باشد.

آموزش آنلاین

اگر برای بار اول می‌خواهید وارد یک رشته هنری شوید آموزش های آنلاین می‌تواند دوره مناسبی برای شما باشد. این آموزش ها شامل دوره های تکمیلی است و به صورت کارگاه و ورکشاپ هایی برگزار می شود که در سطح حرفه‌ای تر از دوره های آفلاین است. دوره ها به صورت تک یا چند جلسه ای می باشد.

 مزیت این دوره دسترسی به استاد و فضا سازی یک دوره آموزشی حضوری است.

سعی ما بر این است که در یک بستر مناسب این دوره ها را برگزار کنیم.

اگر پیشنهاد برگزاری کلاس با موضوعی خاص دارید با ما در میان بگذارید. ما سعی می‌کنیم که آن دوره را برای شما برگزار کنیم.

رشته های هنری دیجیتال نیز دوره هایی هستند که در این شکل برگزار می گردند. 

دوره های حضوری

 با توجه به شیوع ویروس کرونا در کشور دوره های حضوری ما کمرنگ تر شده است. اما برای دوره هایی که ارتباط چهره به چهره و کارهای عملی ضرورت دارد سعی می‌شود با رعایت پروتوکل های بهداشتی این دوره‌ها برگزار گردد.

برای برخی از دوره‌های حضوری پیش شرط هایی وجود دارد تا کلاس به صورت یک دست تر ادامه پیدا کند. از جمله این پیشرفت ها می توان به گذراندن دوره های آفلاین یا مصاحبه عملی یا آزمون اشاره کرد.

2. شبکه سازی

 مکتب مهر به واسطه ارتباطی که با اساتید و هنرمندان حوزه هنری دارد، این امکان را برای هنرجویانش فراهم می کند تا با این گروه ارتباط بگیرند. این ارتباط می تواند شامل مربی گری، مشاوره و همکاری باشد. حوزه هنری دارای مراکز و دفاتر هنری در تهران و همه استان‌های کشور می‌باشد.

3. حمایت‌های مادی و معنوی

 مکتب مهر از هنرجویانی که به سطح قابل قبولی از توانایی رسیده باشند به شکل های گوناگون حمایت می‌کند. از در اختیار قرار دادن سالن ها و پلاتوهای نمایش، استودیوهای صدا و تصویر برداری، کارگاه هنرهای تجسمی و  سالن های جلسات و  …. تا مشارکت در تولید آثار فرهنگی و هنری مثل چاپ کتاب، تولید قطعات موسیقی و آثار تجسمی. این امکانات به فراخور رشته های مختلف در استان های مختلف قابل دسترس هستند.

درباره ما