افزودن به علاقه مندی

کارگاه هنرهای نمایشی

ثبت نام در دوره
گروه: نمایشی
تعداد ثبت نام کنندگان: 8 دانشجو
مدت زمان: 10 ساعت
سطح: متوسط
آخرین به روزرسانی این دوره: 23 خرداد 1400
هنرهای نمایشی

مهلت ثبت نام این دوره به پایان رسیده است.

 • درباره دوره
  هدف از برگزاری این دوره، کشف و پرورش استعدادهای هنرجویان در زمینه‌های مختلف هنرهای نمایشی است که در نهایت، به تولید مرتبط با این رشته هنری در عرصه هنر انقلاب اسلامی خواهد انجامید. این دوره‌ها، مانند دوره‌های تحصیلی در یک مدرسه برگزار می‌شوند. یعنی دوره مقدماتی با آموزش مبانی آغاز می‌گردد و مبانیِ تمامی مباحث مرتبط با هنرهای نمایشی اعم از بازیگری، کارگردانی، نمایشنامه‌نویسی، طراحی صحنه و… به هنرجویان آموزش داده خواهد شد.هنرجویانی که بتوانند در مراحل ابتدایی، استعداد خود را نشان داده و با مباحث آموزشی، همراهی مفید و قابل‌قبول داشته باشند، برای ادامه‌ی راه و شرکت در دوره‌های پیشرفته و تکمیلی، جهت رسیدن به مرحله‌ی تولید برگزیده خواهند شد.
 • روند کلی دوره
  مبانی تئاتر، تاریخ تئاتر، بدن، بیان، حرکت، تربیت حس و … از جمله سرفصل دروسی است که در این دوره به هنرجویان آموزش داده خواهد شد.
 • شیوه تدریس در کلاس‌ها
  تمامی کلاس‌ها در این دوره، به صورت ورک‌شاپی و عملی خواهد بود و هنرجویان علاوه بر آشنایی تئوریک با حکمت و هنر اسلامی و مباحث مرتبط با هنرهای نمایشی، اقدام به تمرین هم‌زمان چند نمایش خواهند نمود.
 • خروجی دوره
  هنرجویانی که بتوانند این دوره را با موفقیت سپری نمایند، می‌توانند به دوره تکمیلی و پیشرفته راه پیدا کنند و آثار تمرین شده‌ی ایشان نیز پس از آماده شدن، مورد حمایت مرکز هنرهای نمایشی حوزه هنری قرار گرفته و به روی صحنه خواهد رفت.
 • مخاطبان دوره
  افراد علاقمند به رشته هنرهای نمایشی در حوزه هنر انقلاب اسلامی که بالای 15 سال سن داشته باشند، می‌توانند در این دوره‌ها شرکت کنند.هنرجویان باید توجه داشته باشند قبولی در آزمون پایان‌دوره، ملاک همکاری با باشگاه و طی مراحل تکمیلی و پیشرفته است.*نکته: کسانی که متقاضی شرکت در دوره‌ هنرهای نمایشی «مکتب مهر» هستند، ابتدا پیش‌ثبت‌نام انجام می‌دهند. سپس برای مصاحبه اولیه، با ایشان تماس گرفته می‌شود. چنانچه این مصاحبه از نظر کارشناسان دوره مورد قبول واقع شود، این افراد می‌توانند مراحل ثبت‌نام خود را تکمیل نموده و در دوره‌ها حضور پیدا کنند.

جهت هماهنگی شرکت در دوره با شما تماس گرفته خواهد شد

اطلاعیه

اولین دیدگاه را ثبت کنید.

برای ثبت نظر ابتدا باید وارد شوید