افزودن به علاقه مندی

کارگاه خوانندگی پاپ

ثبت نام در دوره
خوانندگی

مهلت ثبت نام این دوره به پایان رسیده است.

 • درباره دوره
  هدف از برگزاری این دوره، استعدادیابی و آموزش تخصصی نوجوانان و جوانان مستعد در زمینه موسیقی است.
  این دوره، مانند دوره‌های تحصیلی در یک مدرسه برگزار می‌شود. یعنی تمامی مباحث مرتبط با خوانندگی پاپ به شکل سرفصل‌های جداگانه به هنرجویان آموزش داده خواهد شد. و هنرجویانی که بتوانند این مرحله را با موفقیت و به‌شکل قابل‌قبول سپری کنند، این امکان را خواهند داشت تا در دوره‌های تکمیلی شرکت کرده و از امکانات و تسهیلات حوزه هنری در ارتباط با این رشته تخصصی استفاده نمایند.

 

 • روند کلی دوره
  1- مبانی موسیقی پاپ
  2- سلفژ و تربیت صدای پاپ
  3- شعرشناسی
  4- موسیقی انقلاب اسلامی
  5- فقه موسیقی

 

 • شیوه تدریس در کلاس‌ها
  شیوه آموزش در برخی کلاس‌ها به صورت ارائه و تدریس نظری خواهد بود و در بعضی کلاس‌‌ها این شیوه، با پرسش و پاسخ و تمرین همراه خواهد شد.
  کلاس‌هایی چون سلفژ و تربیت صدا با شیوه آموزش فرد به فرد پیگیری خواهد شد.

 

 • خروجی دوره
  در پایان این دوره، هنرجویان توانایی تولید و فعالیت اصولی در زمینه خوانندگی پاپ را با توجه به مبانی علمی و مهارتی پیدا خواهند کرد.
  و هنرجویانی که این دوره را با موفقیت سپری نمایند، می‌توانند به دوره تکمیلی و پیشرفته راه پیدا کنند و در مراحل پیشرفته، از حمایت مرکز موسیقی حوزه هنری در تولید اثر بهره‌مند شوند.

 

 • مخاطبان دوره
  متقاضیان شرکت در این دوره‌، آقایان بین 15 تا 35 سال هستند که از استعداد و سوابق حداقلی موردنیاز در این رشته هنری بهره‌مند باشند.*نکته: کسانی که متقاضی شرکت در دوره‌های خوانندگی پاپ «مکتب مهر» هستند، ابتدا پیش‌ثبت‌نام انجام داده و نمونه‌کار خود را در قسمت ارسال مدارک، بارگذاری می‌کنند. پس از بررسی این نمونه‌کار توسط کارشناسان، برای مصاحبه اولیه، با ایشان تماس گرفته می‌شود. چنانچه در مصاحبه، شرایط ایشان قابل‌قبول برآورد شود، می‌توانند مراحل ثبت‌نام خود را تکمیل نموده و در دوره‌ها حضور پیدا کنند.
 • لازم به ذکر است که این دوره، مخصوص آقایان برگزار می‌شود.

 

اطلاعیه جدیدی در حال حاضر وجود ندارد.

اولین دیدگاه را ثبت کنید.

برای ثبت نظر ابتدا باید وارد شوید