افزودن به علاقه مندی

کارگاه نگارگری

negargari-cover

مهلت ثبت نام این دوره به پایان رسیده است.

 • درباره دوره
  هدف از برگزاری این دوره، کشف و پرورش استعدادهای هنرجویان در زمینه نگارگری است که در نهایت، به تولید مرتبط با این رشته هنری در عرصه هنر انقلاب اسلامی خواهد انجامید.
  این دوره، مانند دوره‌های تحصیلی در یک مدرسه برگزار می‌شود. یعنی دوره مقدماتی با آموزش مبانی آغاز می‌گردد و اصول مقدماتی نگارگری به صورت تئوری و عملی به هنرجویان آموزش داده خواهد شد.
  هنرجویانی که بتوانند در مراحل ابتدایی، استعداد خود را نشان داده و با مباحث آموزشی، همراهی مفید و قابل‌قبول داشته باشند، برای ادامه‌ی راه و شرکت در دوره‌های پیشرفته و تکمیلی، جهت رسیدن به مرحله‌ی تولید برگزیده خواهند شد.
 • روند کلی دوره
  مباحث این دوره بیشتر در زمینه آشنایی با طراحی و مبانی اولیه ساخت‌وساز در نگارگری است.
 • شیوه تدریس در کلاس‌ها
  این دوره به صورت حضوری و عملی برگزار می‌شود و هنرجویان به صورت کارگاهی با مباحث نگارگری آشنا می‌شوند.
 • خروجی دوره
  هنرجویان در پایان این دوره می‌توانند از آثار قدما مشق کنند و توانایی اجرای کار رنگی به شیوه اساتید معاصر را کسب نمایند.
 • مخاطبان دوره
  افراد علاقمند به رشته نگارگری در حوزه هنر انقلاب اسلامی که بالای 15سال سن داشته باشند، می‌توانند در این دوره‌ها شرکت کنند.
  هنرجویان باید توجه داشته باشند قبولی در آزمون پایان‌دوره، ملاک همکاری با باشگاه و طی مراحل تکمیلی و پیشرفته است.*نکته: کسانی که متقاضی شرکت در دوره‌های نگارگری «مکتب مهر» هستند، ابتدا پیش‌ثبت‌نام انجام می‌دهند. سپس برای مصاحبه اولیه، با ایشان تماس گرفته می‌شود.
  چنانچه در این مصاحبه، شرایط ایشان قابل‌قبول برآورد شود، می‌توانند مراحل ثبت‌نام خود را تکمیل نموده و در دوره‌ها حضور پیدا کنند.

 

اطلاعیه جدیدی در حال حاضر وجود ندارد.

اولین دیدگاه را ثبت کنید.

برای ثبت نظر ابتدا باید وارد شوید